Zinková mast s mangem

Přírodní zinková mast z mangového másla.

Varianta:
Dostupnost Vyrobíme Vyrobíme Vyrobíme Vyrobíme Vyrobíme Zvolte variantu
462 Kč 105 Kč 198 Kč 264 Kč 840 Kč od 105 Kč 381,82 Kč bez DPH 86,78 Kč bez DPH 163,64 Kč bez DPH 218,18 Kč bez DPH 694,21 Kč bez DPH od 86,78 Kč bez DPH
Zinková mast s mangem
Zinková mast s mangem Medarek
Pro děti od narození

Naše zinková mast v klasické verzi, pouze jsme vyměnili bambucké máslo za mangové. Část zákazníků má totiž alergii na ořechy, která se projevovala i u bambuckého másla.

Přírodní zinková mast zvládne vše co klasická zinková mast. Její unikátní 100% přírodní složení však přináší mnohé další benefity. Mast obsahuje vysoce ceněný jojobový olej v bio kvalitě a také bio mangové máslo.

Základ tvoří bio mangové máslo, které je pro svou jemnost a dobrou snášenlivost vhodné pro nejmenší děti i osoby s citlivou kůží. Mangové máslo zvyšuje pružnost kůže. Bio jojobový olej zvyšuje odolnost kůže a má úžasné regenerační účinky.

Jemná mast vhodná již pro děti od narození. Využije ji však celá rodina. Doporučujeme pro každodenní péči o pokožku se sklony k zarudnutí způsobené různými vlivy.

Mast je vhodná k častému každodennímu mazání.

Obsahuje 100% přírodních surovin, z toho je většina v bio kvalitě. Mast neobsahuje vodu, parabeny, umělá aromata ani umělé látky.

SloženíMangifera Indica Seed Butter* (bio mangové máslo),  Simmondsia Chinensis Seed Oil* (bio jojobový olej), Zinc Oxide (oxid zinečnatý)

* organic/bio suroviny

 

Objem: 15, 30, 50, 100 nebo 250 ml

Výrobce: Medarek, ČR

Trvanlivost masti je jeden rok, po otevření doporučujeme spotřebovat do šesti měsíců. Je nutné je skladovat mimo sluneční záření při teplotách do 25°C.