Olej na zoubek bio

Směs olejů v bio kvalitě pomáhá ulevit od bolesti při růstu zoubků.

Dostupnost Vyrobíme
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Olej na zoubek bio

"Náš vlastní produkt, jehož složení jsme konzultovali se zkušenou aromaterapeutkou, pomáhá dětem od šesti měsíců od bolesti při růstu zoubků."

Meruňkový olej je pravděpodobně nejvhodnější olej pro malé děti. Pro jeho jemnost jsme jej zvolili jako nosný olej. Heřmánek římský (správně Rmen římský) zklidňuje, tiší bolest, působí antisepticky a celkově působí proti mrzutosti a nespavosti. Levandule působí velmi podobně - snižuje zánět, tlumí bolest, uklidňuje a přispívá k lepšímu spánku. Všechny oleje jsou v BIO kvalitě.

Použití: 1 až 3 kapky naneste na očištěný prst, příp. přímo na bolavou dáseň a jemně masírujte. Můžete namazat i za uši a na tváře. Používejte dle potřeby, u nejmenších dětí doporučujeme pouze 3x denně. Je vhodné i pro úlevu od bolesti při prořezávání druhých zubů.

Obsahuje 100% bio surovin. Bez vody, parabenů, umělých aromat.

 

Složení: Prunus Armeniaca Kernel Oil* (bio meruňkový olej), Anthemis Nobilis Flower Oil* (bio heřmánkový olej), Lavandula Angustifolia Oil* (bio levandulový esenciální olej), Linalool, Limonene

přirozeně se vyskytující složky esenciálních olejů

*organic (bio) surovina

Objem: 30 ml

Výrobce: Mgr. Lucie Horáková, ČR

Trvanlivost oleje je jeden rok, po otevření doporučujeme spotřebovat do šesti měsíců. Je nutné je skladovat mimo sluneční záření při teplotách do 25°C.