Marcipánový balzám bio

Přírodní balzám z mangového másla s vůní marcipánu.

Varianta:
Dostupnost Vyrobíme Vyrobíme Vyrobíme Vyrobíme Vyrobíme Zvolte variantu
385 Kč 85 Kč 145 Kč 215 Kč 770 Kč od 85 Kč 318,18 Kč bez DPH 70,25 Kč bez DPH 119,83 Kč bez DPH 177,69 Kč bez DPH 636,36 Kč bez DPH od 70,25 Kč bez DPH
Marcipánový balzám bio
Marcipánový balzám Medarek
Pro děti od narození

Díky organické kvalitě švestkového oleje je nyní vůně mnohem intenzivnější :)

 

Zcela přírodní organický jemný balzám s vůní marcipánu vhodný pro promazávání suché i normální kůže. Základ tvoří bio mangové máslo, které je pro svou jemnost a dobrou snášenlivost vhodné pro nejmenší děti i osoby s citlivou kůží. Mangové máslo zvyšuje pružnost kůže a není tak mastné jako bambucké nebo kakaové máslo. Balzámek dále tvoří bio švestkový za studena lisovaný olej, který mu dodává příjemnou vůni. Olej patří mezi lehčí a nepříliš mastné oleje. Bio mandlový olej přináší kůži další benefity v podobě přírodního vitamínu E i zvýšení elasticity kůže.

 

Nezanechává mastný film a kůži krásně zvláční. Je vhodný nejen pro miminka od narození, ale i pro maminky jako pleťový balzám. Vhodný k častému mazání. Marcipánový balzám krásně doplňuje Marcipánový olej.

 

Obsahuje 100% bio surovin. Bez vody, parabenů, umělých aromat.


Složení: Mangifera Indica Seed Butter* (bio mangové máslo), Prunus Domestica Seed Oil* (bio švestkový olej za studena lisovaný), Prunus Amygdalus Dulcis Oil* (bio mandlový olej)

*organic (bio) surovina

Objem: 15, 30, 50, 100 a 250 ml

Výrobce: Mgr. Lucie Horáková, ČR

Trvanlivost balzámku je jeden rok, po otevření doporučujeme spotřebovat do šesti měsíců. Je nutné je skladovat mimo sluneční záření při teplotách do 25°C.