Monoi de Tahiti

Kokosový olej s macerátem z květů Tiaré.

Varianta:
Dostupnost Vyrobíme Vyrobíme Vyrobíme Vyrobíme Zvolte variantu
95 Kč 175 Kč 245 Kč 306 Kč od 95 Kč 78,51 Kč bez DPH 144,63 Kč bez DPH 202,48 Kč bez DPH 252,89 Kč bez DPH od 78,51 Kč bez DPH
Monoi de Tahiti
Monoi de Tahiti 120 ml
Novinka

Monoi de Tahiti je úžasně voňavá záležitost pro všechny, kteří mají rádi květinovou vůni. Vyrábí se macerací okvětních lístků tahitských gardénii známých jako květy Tiaré. Jde o olej vyráběný ručně v Polynésii. Výrobní proces je přísně hlídán francouzskou vládou. Květy se ručně sbírají pouze v určité fázi svého vývoje ve chvíli, kdy se ještě neotevřely. Minimálně 15 květů se potom namáčí do litru čistého kokosového oleje alespoň po dobu 15 dní. Během této doby uvolňují svou vůni a prospěšné látky do oleje, díky čemuž jej povyšují na dokonalý kosmetický požitek.

Olej má schopnost změkčovat kůži, uzamyká vlhkost v pleti, uhlazuje vlasy a v rámci aromaterapie přináší benefity naší duši.

Olej i květy mají kvalitu srovnatelnou s organic produkty, nicméně tuto certifikaci pro nízkou produkci a cenovou zátěž nemají.

Použití: používejte dle libosti na celé tělo, pleť i vlasy až 2x denně. Možno nanést také na pulsní body jako přírodní parfém. Pro obsah extraktu není určeno pro děti mladší 3 roky.

TIP: Při péči o vlasy naneste Monoi de Tahiti po celou délku vlasů, na 30 min zabalte vlasy do tepla a poté s použitím našeho přírodního šampuku pořádně vymyjte. Při péči o konečky stačí na konci mytí vlasů jemně vetřít malé množství do konečků a nechat uschnout, dále nemyjeme.

Složení: Cocos Nucifera (Coconut) Oil (kokosový olej), Gardenia Tahitensis Flower Extract (extrakt z květů Tiaré)

Objem: 30, 60, 120, 180 ml ve skleněném kelímku

Výrobce: Mgr. Lucie Horáková, ČR

Skladujte při teplotě do 25°C na suchém a tmavém místě. Trvanlivost jeden rok od data výroby, po otevření spotřebujte do šesti měsíců.