Konopný balzám s pupalkou

Konopný balzám s pupalkou pro dospělé.

Varianta:
Dostupnost Vyrobíme Vyrobíme Vyrobíme Vyrobíme Vyrobíme Zvolte variantu
470 Kč 120 Kč 210 Kč 280 Kč 940 Kč od 120 Kč 388,43 Kč bez DPH 99,17 Kč bez DPH 173,55 Kč bez DPH 231,40 Kč bez DPH 776,86 Kč bez DPH od 99,17 Kč bez DPH
Konopný balzám s pupalkou

Zcela přírodní balzám vhodný pro péči o pokožku s drobným narušením (oděrky aj.). Balzám je pro svůj vysoký obsah pupalkového a konopného extraktu vhodný pouze pro dospělé. Pro děti bude brzy jemnější verze :)

 

Základ tvoří nerafinované žluté bambucké máslo s kořenem borututu. Co je to Borututu? V západní Africe existuje strom, který se po staletí používá k výrobě čajů a lokálních přípravků, které pomáhají detoxikovat a léčit záněty. Právě tento strom se nazývá Borututu Tree a jeho kořen obsahuje mnoho antioxidantů a má silné antibakteriální vlastnosti. Olejový základ balzámu tvoří organický konopný olej. Také ten působí protizánětlivě, navíc má vysoký obsah omega mastných kyselin, vitamínů a minerálů. Organický pupalkový olej obsahuje velmi důležitou nenasycenou mastnou kyselinu gama-linolenovou. Je vhodný pro suchou, zanícenou a poškozenou kůži. Slunečnicový olej je zde použit jako nosič pro macerát konopí. Spolu s pupalkovým extraktem umocňují účinky těchto dvou bylin.

 

Obsahuje 100% přírodních surovin, z toho je 40% v bio kvalitě. Bez vody, parabenů, umělých aromat.


SloženíButyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo), Cannabis Sativa Seed Oil* (bio konopný olej), Oenothera Biennis Oil* (bio pupalkový olej), Helianthus Annuus Seed Oil (slunečnicový olej), Cannabis Sativa Seed Extract (konopný extrakt), Oenothera Biennis Seed Extract (pupalkový extrakt), Cochlospermum Angolense Root Powder (kořen borututu), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarýnový extrakt jako konzervant pupalkového extraktu).

*organic (bio) surovina

Objem: 15, 30, 50, 100 a 250 ml 

 

Užívání: Mazejte 3x denně na kůži. Pouze pro dospělé.

 

Výrobce: Mgr. Lucie Horáková, ČR

 

Trvanlivost balzámu je jeden rok, po otevření doporučujeme spotřebovat do šesti měsíců. Je nutné je skladovat mimo sluneční záření při teplotách do 25°C.