Arganové mýdlo s pomerančem

Jemně peelingové mýdlo s příjemnou pomerančovou vůní a výživným arganovým olejem.

Varianta:
Dostupnost Vyrobíme Vyrobíme Zvolte variantu
145 Kč 90 Kč od 90 Kč 119,83 Kč bez DPH 74,38 Kč bez DPH od 74,38 Kč bez DPH
Arganové mýdlo s pomerančem

DOSTUPNOST mýdel je závislá na tom, zda je máme vyrobená a zralá. Dostupnost můžete zkontrolovat i na e-shopu www.medarek.cz Není-li mýdlo dostupné, budete o době dodání informování e-mailem.

Přírodní mýdlo se základem z kokosového oleje, bambuckého másla, mandlového a arganového oleje obohacené o pomerančový esenciální olej a prášek z Mořeny srdčité (Rubia cordifolia). Mýdlo příjemně svěže voní, prášek z Mořeny pak působí jako jemný peeling.

Mořena srdčitá (Rubia cordifolia) je známá ajurvédská bylina hojně užívaná i v tradiční medicíně. Při vnějším použití příznivě ovlivňuje kůži postiženou různými problémy, může zlepšit krevní oběh a podpořit hojení oděrek.

Složení: Aqua (voda), Sodium cocoate (zmýdelnatěný kokosový olej), Sodium Shea Butterate (zmýdelnatěné bambucké máslo), Sodium Sweet Almondate (zmýdelnatěný mandlový olej), Glycerin (přirozeně vytvořený při zmýdelnatění olejů), Sodium Arganate (zmýdelnatěný arganový olej), Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil (pomerančový esenciální olej), limonene*, Rubia Cordifolia Root Powder (prášek z Mořeny srdčité), Citral*, Linalool *

* látky přirozeně se vyskytující v pomerančovém esenciálním oleji

Hmotnost: 50 g a 100 g

Výrobce: Mgr. Lucie Horáková, ČR

Upozornění: Při vnitřním užití se prášek z Mořeny srdčité nedoporučuje těhotným a kojícím ženám a dětem.

Mýdlo skladujte na suchém a temném místě. Max. doba trvanlivosti je 12 měsíců od data výroby.