Bio hutné bambucké máslo

40% marže do konce srpna :)

Produkt je čerstvě vyrobený.

Hutné bambucké máslo v bio kvalitě pro děti od narození.

Varianta:
Dostupnost Vyrobíme Vyrobíme Zvolte variantu
150 Kč 300 Kč od 150 Kč 123,97 Kč bez DPH 247,93 Kč bez DPH od 123,97 Kč bez DPH
Bio hutné bambucké máslo
Hutné bambucké máslo
Pro děti od narození

Dříve nazváno jako "Šlehané bambucké máslo" - konzistence zůstává stejná. Na Vaše přání zařazujeme do sortimentu skutečně nadýchané šlehané bambucké máslo. Tím také měníme název tohoto másla na "hutné".

Čisté bio (organické) bambucké máslo bez jakýchkoliv dalších složek vhodné pro děti od narození i všechny ostatní věkové kategorie. Máslo můžete využít k promazávání suché kůže celého těla či při péči o vlasy. Je hutné, což ocení maminky, kterým nenechavé ruce malých dětí sahají do kelímků :). Po nanesení na ruce krásně taje a dobře se roztírá.

Bambucké máslo je doslova dar z přírody. Je vhodné pro všechny typy pleti, protože neucpává póry. Obsahuje vitamíny, minerály a kyseliny důležité pro zdravou pleť a kůži. Máslo má díky alfa-amyrinu a lupeolu tzv. "anti-age" účinek.

TIP: Stačí přidat pár kapek oblíbeného esenciálního oleje a máte příjemný balzámek s vůní. Doporučuji prostudovat si dávkování a vliv esenciálních olejů, ne každý je vhodný na nanášení na kůži a už vůbec ne pro děti, těhotné a kojící ženy. Ideální je poradit se s aromaterapeutem.

Při péči o vlasy naneste bambucké máslo po celou délku vlasů, na 30 min zabalte vlasy do tepla a poté s použitím přírodního šamponu pořádně vymyjte. Při péči o konečky stačí na konci mytí vlasů jemně vetřít malé množství do konečků a nechat uschnout, dále nemyjeme.

Složení: Butyrospermum Parkii Butter* (bio bambucké máslo)

*organic (bio) surovina

Objem: 100 ml nebo 250 ml

Výrobce: Mgr. Lucie Horáková, ČR

Skladujte při teplotě do 25°C na suchém a tmavém místě. Trvanlivost jeden rok od data výroby, po otevření spotřebujte do šesti měsíců.